خانه | نگارخانه‌ها | هنرمندان ایرانی این بار در نمایشگاه «چطوری؟» در وین

گالری فیلومنا 

هنرمندان ایرانی این بار در نمایشگاه «چطوری؟» در وین

هنرمندان ایرانی این بار در نمایشگاه «چطوری؟» در وین
گالری فیلومنا 

The exhibition How is life in Vienna

به گزارش آوام مگ: نمایشگاه «زندگی چطور است؟» «چطوری؟» با بررسی وجه تمایز آثاری از هنرمندان ایرانی و خارجی از 15 می 2019 (25 اردیبهشت 98) در گالری فیلومنا شهر وین افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا 7 جولای 2019 (16 تیر98) ادامه دارد.

علی اکبر فرزادی و فریبا فرقدانی با نقاشی‌های خود بر روی صحنه‌ها و نمادهای روزمره ای چون کندن کفش جلوی درب خانه و یا ژیان مهاری قرمز در «زندگی چطور است؟» حضور خواهند داشت.The exhibition How is life in Vienna

همچنین مینو ایرانپور مبارکه در این نمایشگاه با فیلم‌های کوتاه و شاعرانه خود به تشریح برخوردِ گاها پیچیده زن و مرد پرداخته و بر جایگاه زن در جامعه ایران تاملی دارد. همین طور ماهور موحدی، متولد اصفهان و ساکن سوئیس با حضور در نمایشگاه «چطوری» نظری طولانی مدت به زاینده رود کرده؛ رودخانه‌ای که با توالی دو سه ماهه به دلیل انتقال آب و پروژه های سدسازی خشک می‌شود.

The exhibition How is life in Vienna

رامش داحا هم که با خانواده‌اش به وین مهاجرت کرده و ایران را به عنوان جزئی از گذشته خانواده خود می‌شناسد در این نمایشگاه بر روی رویدادهای گذشته و حال تهران کار کرده است.

The exhibition How is life in Vienna

دو برنامه نیم نگاهی ادبی از ناوا ابراهیمی و شرحی بر معماری معاصر شهر اصفهان از نگار حکیم نیز نمایشگاه را همراهی خواهند کرد.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند در این بازه دو ماهه از این نمایشگاه در گالری فیلومنا وین به آدرس philomena+, Heinestraße 40, 1020 Wien دیدن کنند.

The exhibition How is life in Vienna

نوشته‌های پیشنهادی

نقد نمایشگاه فریبا فرقدانی در گالری اعتماد

انسان‌گرایی در گلدان نقاشی‌های فریبا فرقدانی

متن یک گلدان در فضای هیچ، داستانی دیرینه و همچنان زیبا نقدی بر نمایش «فریبا ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.