سیاست حریم خصوصی و شرایط مرجوعی و عودت

حریم خصوصی کاربران

اطلاعات شخصی که شما در هنگام خرید کتاب از نشر آوام‌سراف در فرم ثبت می‌کنید، نزد ما امانت است و فقط برای ارسال سفارش شما و ارتباطات بعدی با شما نگهداری خواهد شد.

آسیب فیزیکی کتاب‌ها

اگر در هنگام تحویل بسته متوجه آسیب فیزیکی بسته و کتاب‌ها شدید از تحویل آن خودداری نموده و کالا را برگشت بزنید در این شرایط شرکت پست بسته را برای ما مرجوع خواهد نمود و پشتیبانی فروش برای پیگیری ارسال مجدد سفارش با شما در تماس خواهد بود.

اگر پس از تحویل و باز نمودن بسته آسیب فیزیکی یا عیب ظاهری (مانند: پارگی برگه، صحافی معیوب، شکل ظاهری نافرم و …) مشاهده کردید، ظرف مدت 24 ساعت از طریق ارسال پیام در واتس آپ و یا شماره‌های تماس ما در بخش ” تماس” ما را در جریان گذاشته تا روند بازگشت کالا و ارسال دوباره سفارش بررسی گردد.

اگر پس از تحویل و باز نمودن بسته متوجه مغایرت کتاب (کتاب‌ها) با لیست سفارش خود شدید،ظرف مدت 24 ساعت از طریق ارسال پیام در واتس آپ و یا شماره‌های تماس ما در بخش ” تماس ” ما را در جریان گذاشته تا روند بازگشت کالا و ارسال دوباره سفارش برای شما بررسی گردد.

تغییر سفارش

چانچه هنگام ثبت سفارش کتابی را به اشتباه انتخاب کرده و پس از دریافت بسته متوجه شدید، امکان تعویض عناوین کتاب وجود دارد. هزینه های مرجوعی کتاب و ارسال مجدد کتاب تعویضی بر عهده‌ی مشتری است. چنانچه کتاب مرجوع شده سالم و با شرایط اولیه مرجوع شود امکان تعویض و محاسبه مابها التفاوت قیمت وجود دارد. در حال حاضر امکان پس‌گرفتن کتاب برای ما وجود ندارد، لذا خواهشمندیم در هنگام ثبت سفارش دقت لازم را به عمل آورید

تماس با پشتیبانی

چنانچه علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، مشکلی در دریافت بسته ی خود داشتید و جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های تماس با نشر آوام سرا در ارتباط باشید

سبد خرید