فراخوان معماری Unbox به سوی آینده کانتینری

فراخوان معماری ۲۰۱۷ Unbox به سوی آینده کانتینری

فراخوان معماری Unbox

موضوع:
دنیای امروزی از استفاده بیش از حد منابع طبیعی، به فکر تلاش به سمت آینده‌ای پایدار است. در این راه ضروری است به مصالحی فکر کنیم که از این فشار کم کند. کانتینر ها مواد ساختمانی خوبی است که به راحتی بازیافت می‌شوند و همواره در دسترس هستند.بنابراین UnBox 2017 قصد دارد که با این اجزای سازنده و ایده‌های خلاقانه به تقویت آینده‌ی جهان ما و زندگی پایدار کمک کرد.

مهلت ثبت نام ۱۸ دی ماه

فراخوان معماری Unbox
جمع جوایز ۴۰۰۰ دلار

نفر اول ۲۰۰۰ دلار + مدرک
نفر دوم ۱۲۰۰ دلار
نفر سوم ۸۰۰ دلار
همچنین به ۱۰ نفر اول لوح افتخار داده می‌شود.

هزینه :

برای شرکت کنندکان تا تاریخ ۱۷ آذر ۶۵ دلار و بعد از آن ۸۵ دلار
Unbox از همه‌ی دانشجویان، معماران، طراحان ، معلمین، متفکرین ، مخترئین و همه‌ی افرادی که باور دارند در این راه توانایی ارائه ایده‌های خلاقانه هستند، دعوت می‌کند.

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

فراخوان معماری ۲۰۱۷ Unbox

فراخوان معماری Unboxفراخوان های دیگر را اینجا ببینید:

مسعود اسکندری ؛ عکاس مهاجر

مسعود اسکندری خویی متولد ۲۳ آذر ۱۳۴۰ دانش آموخته عکاسی از دانشگاه هنر . فوق لیسانس عکاسی از دانشگاه هنرتهران  و مستند نگاری از دانشگاه Ryerson کانادا (Master of Fine Arts in Documentary Media) . تدریس در گالری هنر همیلتون و دستیار خانم Pearl Van Geest هنرمند  و مدرس نقاش کانادایی .

0 comments
مسابقه معماری قصه سرایی

مسابقه قصه سرایی معماری بزرگترین چالش خلاقانه سالانه در جهان

مسابقه قصه گویی معماری بزرگترین چالش خلاقانه سالانه در جهان فراخوان مسابقه معماری مهلت ارسال آثار  تا ۱۵ دی ماه موضوع: در چهار سال گذشته، مسابقه سالانه Fairly Tales، تخیل هزاران نفر از شرکت کنندگان را از سراسر دنیا به تصویر کشیده است. مسابقه امسال  برای طراحان و خلاقان الهام می‌بخشد، در دوره‌ای که جهان به دنبال تمیز واقعیت از داستان است. این زمان که اخبار واقعی اغلب مضر و ترسناک است و “اخبار جعلی” سقوط اختلاف و ناامیدی. تنها […]

0 comments

نویسنده