نمايشگاه هنرهاي سنتي در گالری مس‌نگار

با هدف تحسین مفاخر و معرفی گروهی از هنرمندان برجسته و معاصر هنرهاي سنتي
نمایشگاه «صد قطعه ماندگار از اورنگِ هنرهای سنتی ایران» در گالری مس‌نگار برگزار می شود
گالری مس‌نگار؛ نمایشگاه «صد قطعه ماندگار از اورنگِ هنرهاي سنتي ایران» را با هدف تحسین گروهی از اساتید برجسته و مفاخر هنرهای سنتی و نیز شناسایی و معرفی هنرمندان شایسته وتوانای این حوزه، برگزار می‌کند.
به گزارش تنديس به نقل از مسئول روابط عمومی این مرکز فرهنگی، گالری مس‌نگار؛ این نمایشگاه هفت روزه را در راستای آرمان و تعهد خود برای پایندگی و ماندگارسازی گونه‌های مختلف هنرهای سنتی و صناعی ایران برگزار می‌کند تا از یک سو تحسین و نکوداشتی باشد برای اساتید و مفاخر این حوزه و از سویی دیگر تشویق و پشتیبانی از هنرمندان مستعد و برجسته‌ای که در رشته‌های مختلف این گونه هنرها فعالیت می‌کنند.
در این نمایشگاه گروهی، صد اثر ارزشمند از 25 هنرمند و در رشته‌های مختلفی از جمله نگارگری، تندیس‌های فلزی، قلمزنی، خطاطی، آبگینه، آرایه‌های فولادی، مشبک‌کاری، برجسته‌کاری و گلیم فرش به نمایش گذاشته خواهند شد.
نمایشگاه «صد قطعه ماندگار از اورنگِ هنرهای سنتی ایران» در روز جمعه، پانزدهم اسفندماه، از ساعت ۱۶:۳۰ با حضور هنرمندان و چهره‌های سرشناس فرهنگی افتتاح شده و به مدت هفت روز در گالری مس‌نگار واقع در مجتمع پارک پرنس، واحدِ تجاریِ شماره 5 و به نشانی تهران ـ خيابان ملاصدرا ـ خیابان شیراز شمالی ـ کوچه حکیم اعظم، برپا خواهد بود.

نویسنده