فراخوان پنجمین سالانه هنر دیجیتال تهران

20 مرداد، آخرین مهلت ارسال پروژه‌ها

تندیس: پنجمین نمایشگاه سالانه هنر دیجیتال در بخش ویژه با موضوع شهر برگزار خواهد شد.

در متن معرفی این نمایشگاه آمده است: «نمایشگاه سالانه هنر دیجیتال تهران در سال 1390 خورشیدی (2011 میلادی) با هدف گشودن دریچه‏‌ای نو به هنر دیجیتال ایران برنامه‏‌ریزی و بنیان گذاری شد. این نمایشگاه ایجاد فضایی جدی و مستقل برای علاقه‏‌مندان و جستجوگران هنر دیجیتال را مورد توجه قرار داده است. زمینه عموماً غیر تجاری هنر دیجیتال در میان مدیوم‌‏های هنر معاصر از یک سو و گرانی هزینه‏‌های تجهیزات و ابزار از سوی دیگر، امکان تجربه‏‌ورزی و حضور هنرمندان ایرانی را در این رشته دشوار می‏‌کند. بنابراین شاید ظرفیت‏‌های چندانی برای نمایش و ارائه وجود نداشته باشد و پیشینه آکادمیک و تجربه محدودی هم که موجود است، نیاز به همراهی و مدیریت دارد. با چنین محدودیت‌‏هایی طی دوره های گذشته تلاش شده است با ارائه آثار هنرمندان بین‏‌المللی و نیز تعامل و تبادل دانش و تجربیات با آنان، بستری مهیا گردد که امکان تولید و نمایش آثار هنرمندان ایرانی توسعه یافته و غنی‌‏تر و پربارتر شود.
»

tadaex
«زبان شهر» بخش موضوع ویژه فراخوان امسال است و مهلت ارسال آثار به آن تا 20 مرداد می‌باشد.  مهلت تمدید نخواهد شد.
آثاری که مرتبط با محیط شهری بوده و یا از اطلاعات حاصل از زندگی شهری شکل گرفته باشند در این بخش قرار می گیرند. در صورتی که اثر شما در این دسته است گزینه مربوطه را در فرم فراخوان انتخاب کنید .
علاقه مندان می توانند در قالب های چیدمان، اجرا، کارگاه آموزشی، سخنرانی و… در این فراخوان ثبت نام کنند.
برای دسترسی به فرم فراخوان و کسب اطلاعات بیشتر درباره بخش های جنبی سالانه هنر دیجیتال به آدرس :www.tadaex.comمراجعه بفرمایید.

نویسنده