نقاشیخط «درخت» در گالری ساربان

گالری ساربان از روز جمعه ۳۰ بهمن ماه ۹۴ میزبان نمایشگاه گروهی نقاشیخط با عنوان «درخت » از ساعت ۱۶ تا ۲۰ می باشد.

به گزارش گالری ساربان در این نمایشگاه ۳۴ اثر نقاشیخط از ۱۹ هنرمند به نمایش گذاشته خواهد شد .

نمایشگاه درخت که آخرین نمایشگاه امسال گالری ساربان به شمار می رود آثار هنرمندانی چون:

ساناز البرزی، ابراهیم الفت، پیمان پیروی، رضا تقی پور،علیرضا جوادی،فرناز جهان بین روح اله حسین زاده، جمشید حکیمی، کاظم خراسانی، بهروز زیندشتی، ملیحه سیف آبادی،مرتضی شمیسا، رزیتا صادقی، محیا طلوع کیان، علی گنجی،هادی لباف، کتایون مقدم، محمد سعید نقاشیان و حسین نوروزی را به نمایش می گذارد.

نقاشیخط به واسطه استفاده از هندسه کلمات در قالب فرم گاه با حضور محتوای ادبی و گاه صرفا با استفاده از فرم حروف شکل گرفته و هنرمندان متعددی را به آفرینش آثار مختلف فراخوانده است.

درخت بعنوان نمادی از زندگی، زایش و بالندگی در رشته های مختلف هنری مورد توجه نویسندگان، شاعران، نقاشان و سایر هنرمندان بوده است.نمایشگاه حاضر نیز عنوان درخت را به همراه دارد تا هنرمندان مدعو نمایشگاه با ذهنیت خلاق با استفاده از متون ادبی یا فرم و فیگور درخت به خلق آثار بدیعی بپردازند.

نمایشگاه «درخت» روز جمعه ۳۰ بهمن ماه ۹۴ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ افتتاح می شود و تا ۱۰ اسفند ماه همه روزه بجز سه شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ ادامه دارد.

علاقمندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه به گالری ساربان واقع در خیابان شهید بهشتی،خیابان صابونچی(مهناز)،کوچه مهماندوست،شماره ۸ مراجعه و یا با شماره ۸۸۵۰۴۲۲۶ تماس حاصل نمایند.

derakht-sareban