فراخوان دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد

برگزاری دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران
دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران با شعار” ایرانی می تواند” برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران با شعار “ایرانی می تواند” با هدف معرفی نماد ملی ایرانیان در سطح کشور و عرصه بین المللی با استفاده از زبان هنر، تعامل برج میلاد با هنرمندان، ثبت جلوه های ویژه از معماری نوین نماد ملی، در شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد.

در همین راستا علیرضا شریفی مدیرعامل برج میلاد تهران، حامد رهنما را به عنوان دبیر دومین دوره جشنواره عکس برج میلاد تهران معرفی کرد.

علیرضا شریفی در حکم خود خطاب به رهنما آورده است: عکاسی، هنر و پدیده ای است که می آموزد، اطلاع رسانی می کند و به ثبت خاطرات می پردازد و به بخش جدایی ناپذیری از زندگی انسان امروزی در آمده است. بی شک این هنر در دوران عصر ارتباطات به زبان بین المللی تبدیل شده است برای انتقال مفاهیم.

از این‌رو، با عنایت به تخصص، تجربه و سوابق ارزشمندتان در حوزه برگزاری جشنواره های هنری، شما را به عنوان «دبیر دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران، منصوب می‌نمایم.

امید که با اتکا به تجربیاتتان در بهره‌گیری از توان و تخصص هنرمندان  موفق باشید و از این رهگذر، شاهد برگزاری ثمربخش این رویداد بزرگ هنری باشیم.

حامد رهنما در حال حاضر به عنوان مدیر فرهنگی و ارتباطات برج میلاد تهران است و پیش از این نیز سابقه دبیری جشنواره فیلم های صد ثانیه ای، جشنواره فیلم “گزارش یک نگرانی” و همچنین معاون فرهنگسرای رسانه را در کارنامه کاری خود داشته است.

دبیر دومین دوره جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران با اعلام فراخوان این دوره از جشنواره عکس، تمامی متقاضیان شرکت در این دوره از جشنواره عکس برج میلاد تهران تا ۱۵ شهریور ماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند و آیین اختتامیه و اهدای جوایز اول مهرماه ۹۵ در مراسمی ویژه در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران،  حامد رهنما با بیان این مطلب افزود: هدف از دومین دوره جشنواره بین المللی برج میلاد تهران معرفی نماد ملی ایرانیان در عرصه بین الملل ، یاری گرفتن از هنر جهت معرفی برج میلاد،ثبت جلوه‌های ویژه از معماری نوین نماد ملی و ایجاد فضای پرشور و صمیمی بین هنرمندان و همچنین برگزاری نمایشگاه از آثار فاخر و دستیابی به آثار ارزشمند هنرمندان است.

وی با بیان اینکه شرکت در این دوره از جشنواره برای تمامی هنرمندان و علاقه مندان به هنر عکاسی آزاد است، تصریح کرد: این دوره از جشنواره در دو بخش اصلی و جنبی خواهد بود که در بخش اصلی عکس ها باید تجهیزات حرفه ای و در بخش جنبی عکاسی با تلفن همراه است و هر فرد می تواند در هر بخش با ارسال ۵ اثر در یکی از بخش ها شرکت کنند.

رهنما با توضیح اینکه مهلت ارسال آثار تا ۱۵ شهریور ماه خواهد بود و این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، تصریح کرد: آثار پذیرفته شده در این دوره در قالب نمایشگاهی از تاریخ اول تا نهم مهرماه در گالری برج میلاد تهران در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

وی در پایان عنوان کرد: متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند فایل آثار خود را در سایت www.miladfestival.ir بارگذاری کنند و یا به دبیرخانه  جشنواره به نشانی تهران، بزرگراه شهید حکیم ، بزرگراه شیخ فضل الله نوری، ورودی بزرگراه شهید همت ، کنارگذر اختصاصی برج میلاد تهران    کدپستی :۱۴۴۹۶۱۷۴۷۱ ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران سایر جزییات فراخوان و سایر مقررات جشنواره در سایت www.miladfestival.ir اعلام شده است.

 

 

برج میلاد