گردهمایی انجمن هنرمندان نقاش با فروش 310 ميليون تومان

گردهمایی هنری انجمن هنرمندان نقاش در خانه هنرمندان
دو روز اول فروش آخر سال اعضای انجمن هنرمندان نقاش ایران با فروش 310 میلیون تومانی از 82 هنرمند همراه بود.
به گزارش تنديس به نقل از روابط عمومی انجمن هنرمندان نقاش ایران، در آخرین گردهمایی اعضای این انجمن از 22 اسفند تا 20  فروردین، آثاری از هنرمندانش را در خانه هنرمندان به فروش می‌رساند که این فروش از روز پنج‌شنبه آغاز شده و در دو روز اول با فروش خوب 310 میلیون تومانی از 82 هنرمند همراه بوده است که این مبلغ بدون حمایت وزارت ارشاد، شهرداری و یا هرگونه نهاد دولتی بوده است.
این نمایشگاه که به مناسبت نزدیکی به عید نوروز و برای ترویج خرید آثار هنری میان مردم توسط انجمن هنرمندان نقاش ایران و با همکاری خانه هنرمندان در تمام هفت گالری این مرکز فرهنگی هنری برپا خواهد شد.
این نمایشگاه از سوی کمیته نمایشگاه‌های انجمن هنرمندان نقاش، از ۲۲ اسفندماه در گالری‌های خانه هنرمندان ایران گشایش یافته و تا ۲۷ اسفندماه ادامه دارد که با توجه به تعطیلی خانه هنرمندان در ایام نوروز، ادامه بازدید از این نمایشگاه به بعد از نوروز ۹۴ موکول می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۵ فروردین ماه ۹۴ تا ۲۰ فروردین‌ماه از این نمایشگاه بازدید و خرید کنند.
در این نمایشگاه ۳۰۰ اثر از نزدیک به 300 هنرمند ارائه می‌شود که این آثار بین یک میلیون تومان تا سه میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. در این نمایشگاه آثاری از اکثر هنرمندان عضو این انجمن به نمایش در خواهد آمد و هر هنرمند یک اثر برای عرضه به این نمایشگاه ارائه داده است. در کنار این آثار نقاشی تعدادی اثر مجسمه نیز برای فروش عرضه شده است.
این نمایشگاه در تاریخ مذکور در خانه هنرمندان به نشانی خیابان ایرانشهر، باغ هنرمندان، خانه هنرمندان برپا خواهد بود.

نویسنده