هم‌زمان در گالری شیرین

[su_heading size=”15″]تندیس: روز جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ افتتاحیه دو نمایشگاه به‌طور هم‌زمان در گالری شیرین برگزار خواهد شد. این دو نمایشگاه در دو طبقه گالری شیرین در کنار هم برقرار خواهند بود.[/su_heading]

نمایشگاه آثار پیشکسوتان در طبقه اول گالری شیرین به مدت چهار هفته از ۴ اردیبهشت تا ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ برقرار است و در کنار پیشکسوتان، آثار نقاشی دانیال ملانوروزی در طبقه دوم گالری با عنوان «پرسه‌های پارسی» به مدت دو هفته از ۴ اردیبهشت تا ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ به نمایش گذاشته خواهد شد.

طیف گسترده‌ای از آثار پیشکسوتان در این نمایشگاه در کنار هم قرار خواهند گرفت که این آثار از نوع نقاشی و مجسمه خواهند بود.

گالری شیرین

در کنار این بزرگان، دانیال ملانوروزی جوانی متولد سال ۱۳۷۵ است که در خانواده‌ای هنرمند و هنردوست رشد یافته و آن‌طور که خود می‌گوید شیفته آثار هنرمندان مکتب سقاخانه است. او منشا آموخته‌هایش را آثار هنرمندان، تاریخ هنر و طبیعت می‌داند و آموزش‌های مدرسه را کافی و بسنده نمی‌داند و آنها را موجب پایمال شدن خلاقیت‌های هنری می‌داند. آثار از عرفان عطار و روحیه هنری همسایگان و همچنین نیشابور بسیار مایه گرفته است.

[foogallery id=”7244″]